Apie įmonę

Roclite OÜ – didelė gamybos kompanija Ida-Virumaa regione, kurios pagrindinė veikla yra naujos kartos akyto betono blokelių gamyba. Užpatentuota gamybos ekologiška sistema ir vokiškos gamybos linijos leidžia gaminti sieninius blokelius, kurių kokybė yra vertinama Suomijoje, Švedijoje, Rusijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje.

VKG Plokk įmonė įsikūrusi istoriniame akytbetonio blokelių gamybos regione Ahtme. Gamybos kompleksas pradėjo savo darbą 1961 metais ir tuo metu vadinosi Ahtmes statybinių medžiagų kombinatas. Pirmais Estijos Respublikos metais gamybos kompleksą įsigijo AS Silbet kompanija, kuri iki pat 2010 metų gamino statybinius blokelius su pavadinimu “Silbet Plokk”. 2011 metais Silbet Plokk aktyvus įsigijo kompanija Viru Keemia Grupp AS, kurios dukterinė įmonė yra VKG Plokk OÜ. Naujo savininko investicijos į gamybą leido paleisti į rinką naują blokelį sienoms Roclite. 2017 metų pradžioje nauju  VKG Plokk OÜ akcininku tapo Bauroc International AS. Derybų metu buvo nuspręsta kompanijos pavadinimą VKG Plokk OÜ pakeisti nauju Roclite OÜ.

Bauroc International Group AS sudėčiai priklauso ir Bauroc, UAB įmonė, kuri yra oficialus abieju Roclite ir Bauroc gamyklų atstovas Lietuvoje.

Skalūno pelenų naudojimas gamyboje leidžia taupyti cementą ir kitas naudingas iškasenas, kurios naudojamos kitų blokelių gamybai: molis, smėlis, kalkės.

Roclite OÜ kompanijoje šiuo metu dirba 60 zmonių – esame vienas didžiausių darbdavių Ahtme regione. Sąžiningo darbo dėka, Roclite statybiniai blokeliai yra paklausūs kaimyninėse šalyse: apie 80 proc. produkcijos yra eksportuojama.

Statybinių medžiagų gamyba iš antrinių žaliavų yra nauja besivystanti kryptis Europoje, kuri teikia pirmenybę gamtos išsaugojimui ir stengiasi išvengti papildomų naudingų žaliavų suvartojimo.

Bauroc, UAB
Adresas P. Lukšio g. 32/ J. Kubiliaus g. 12