Blokeliai sienoms iš porėto betono – ekologiškai švari neorganinė medžiaga gaminama iš gamtos išteklių.

Blokeliai ROCLITE gaminami iš tokių pagrindinių žaliavų kaip skalūno pelėnai, smėlis ir vanduo.

Patalpose, kurių sienos pastatytos iš blokelių ROCLITE nekyla didelių temperatūrinių svyravimų – gera sienų šilumos izoliacija užtikrina, kad šaltuoju periodu siena nebus šalta, o šiltuoju sezono metu, kai saulė įšildo išorines sienas, patalpos nebus įkaitintos. Porėtos struktūros dėka blokeliai ROCLITE gerai reguliuoja oro drėgmę sukurdami plankų mikroklimatą.

Blokeliai iš porėto betono leidžia taupyti šilumą patalpose

Porose esantis oras užtikrina blokelių geras šilumines savybes. Porėto betono šiluminės savybės triskart geresnės negu keraminės plytos ir aštuonis kartus geresnės nei sunkaus betono. Porėtas betonas tokia pat “kvėpuojanti” medžiaga, kaip ir mediena. Nedidelių matmenų blokelis sulaiko 25-30% daugiau šilumos, negu keraminė siena. Tai leidžia žymiai sumažinti ekspluatacines savybes.

Porėtas betonas turi daug oro, kuris įkalintas uždarose medžiagos porose (0,5-2,0 mm dydžio). Oras suteikia gaminiams šilumines savybes ir aukštą atsparumą ugniai. Iš čia išteka unikalios medžiagos savybės – lengvumas ir kartu atsparumas gniuždymui, kad leidžia sujungti vienoje medžiagoje šilumines ir konstruktyvias savybes.

 

 soojakaod

Saugokim gamtą kartu.

Pagrindinė žaliava naudojama ROCLITE blokelių gamybai yra skalūno pėlenai, kurie pakeičia paprastą cementą ir kalkes. Skalūno pėlenų naudojimas leidžia žymiai sumažinti iškastinių gamtos žaliavų naudojimą.

Pagal savo savybes porėtas betonas absoliučiai nežalingas aplinkai, turi puikias šilumines ir garso izoliacines savybes, nedidelį svorį, atsparumą ugniai, drėgmei, šalčiui. Statybiniai blokeliai iš porėto betono lengvai apdirbami ir montuojami. Siena iš tokių blokelių lengvai apdailinama.

Pastatykite kokybišką ir tvirtą namą

Blokeliai iš porėto betono tinkami statyti laikančias sienas iki trijų aukštų. Jie naudojami tiek išorinėms, iek vidinėms sienoms.

ROCLITE blokelius galima mūryti tiek naudojant skiedinį, tiek klijus blokeliams.

Bauroc, UAB
Adresas P. Lukšio g. 32/ J. Kubiliaus g. 12